KATILIMCILAR

Takım 2- Arcanum

Ayşegül Özkök

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 2- Arcanum

Emine Türk

ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Yazılım Mühendisliği
Takım 2- Arcanum

Hande Dilaver

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Resim
Takım 7- PEPLOS

Aylin Kuşku

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 7- PEPLOS

Fatma Nur Yokuş

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
Bilgisayar Mühendisliği
Takım 7- PEPLOS

Hüseyin Arda Sayar

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Endüstriyel Tasarım
Takım 10- Kumaş Bükücüler

Çağrı Taylan

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 10- Kumaş Bükücüler

Kaan Arda Senseven

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
Malzeme Bilimi Ve Nano Mühendislik
Takım 10- Kumaş Bükücüler

Bahar Ari

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Uluslararası İlişkiler
Takım 12-Orion

Tuğba Ceylan

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 12-Orion

Muhammed Furkan Yeğin

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Makine Mühendisliği
Takım 12-Orion

Gizem Bestil

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Takım 17-Neo Retro

Müge Çınar

EGE ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 17-Neo Retro

Alparslan Köprülü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Bilgisayar Mühendisliği
Takım 17-Neo Retro

Zeynep Ceylan

ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 19- TechSupply

Damla Ergen

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 19- TechSupply

Ahmet Ensar Akkaya

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 19- TechSupply

Tuğberk Çelik

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
Uluslararası İlişkiler
Takım 20-ORION TAKIMI

Tuğba Cevher

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 20-ORION TAKIMI

Uğurcan Çelik

HİTİT ÜNİVERSİTESİ
Makine Mühendisliği
Takım 20-ORION TAKIMI

Dilara Gözel

MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
İktisat
Takım 23-Okaliptüs

Beyza Çam

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 23-Okaliptüs

Şeyma Karasu

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Çevre Mühendisliği
Takım 23-Okaliptüs

Pınar Okumuş

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Gazetecilik
Takım 24-Delta

Kadriye Özge Görmüş

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 24-Delta

Caner Emeç

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Bilgisayar Mühendisliği
Takım 24-Delta

Betül Yazıcı

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 27-rETArget

Ebrar Türkkol

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 27-rETArget

Emin Tarık Ahıskalı

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Biyomedikal Mühendisliği
Takım 27-rETArget

Ayşegül Adıgüzel

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Yönetim Bilişim Sistemleri
Takım 31-Novator

Alya Bostani

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 31-Novator

Fatma Nur Keleş

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 31-Novator

Nuray Rumeysa Uslu

EGE ÜNİVERSİTESİ
Tıp Fakültesi
Takım 32-DIGITEX

Akile Didar Arslan

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 32-DIGITEX

Ayşe Sinem Öztürk

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 32-DIGITEX

Nisa Beyza Turgut

ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Biyoloji
Takım 43-Dayzil

Şerife Develioğlu

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 43-Dayzil

İbrahim Miraç Söken

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 43-Dayzil

Zeynep Işık

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
İşletme
Takım 49-B-Creative

Betül Özçakmak

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 49-B-Creative

Emek Gözlüklü

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
İşletme Mühendisliği
Takım 49-B-Creative

Emel Aydın

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Endüstriyel Tasarım
Takım 1 - Innovative Pretex -İMA

İbrahim Oğuz

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 1 - Innovative Pretex -İMA

Ayşe Nur Camgöz

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Mekatronik Mühendisliği
Takım 1 - Innovative Pretex -İMA

Muhammet Ali Uğur

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uluslararası İlişkiler
Takım 3 - Kadife Fikirler

Çağla Poyraz

EGE ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 3 - Kadife Fikirler

Zeynep Nisa Kula

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 3 - Kadife Fikirler

Mihriban Kıraç

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Mimarlık
Takım 8 - Texutopia

Osman Bilal Güzelbakan

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 8 - Texutopia

Öykü Demir

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Kimya Mühendisliği
Takım 8 - Texutopia

Kerime Araç

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 13- Revolution

Takım 13- Revolution

Takım 13- Revolution

Edanur İmanlı

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 16

Aybars Rasim Uludere

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 16

Takım 16

Su Evci

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Psikoloji
Takım 22-Lagom

Mustafa Batuhan Çimen

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 22-Lagom

Seher Avcı

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Gıda Mühendisliği
Takım 22-Lagom

Melike Demir

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
Hemşirelik
Takım 28-Evolve

Takım 28-Evolve

Hamit Sandalcılar

ATATÜRK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Makine Mühendisliği
Takım 28-Evolve

Fatma Savul

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 33-Stilettolar

Beyzanur Akay

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 33-Stilettolar

Takım 33-Stilettolar

Şevval Korkmaz

ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 35-Innovator Minds

Kardelen Pekgöz

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 35-Innovator Minds

Ömer Faruk Şahan

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Takım 35-Innovator Minds

Özge Çubuk

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Takım 36-Green Diversity

Aynur Doğan

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 36-Green Diversity

Mehmet Cemil Bayhan

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Bilgisayar Mühendisliği
Takım 36-Green Diversity

Nejla Hasdemir

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
Tekstil ve Moda Tasarımı
Takım 37-Mirabel

Betül Doğan

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 37-Mirabel

Açelya Kurtay

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 37-Mirabel

Şevin Gerden

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
Psikoloji
Takım 38-Alfa Centauri

Sema Sabur

EGE ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 38-Alfa Centauri

Burak Faruk Hasetci

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
Endüstri Mühendisliği
Takım 38-Alfa Centauri

Mustafa Buğra Erdem

EGE ÜNİVERSİTESİ
Antrenörlük
Takım 40-Ethica

Ayşe İrem Zengin

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 40-Ethica

Tuğçe Nur Ardeç

YALOVA ÜNİVERSİTESİ
Bilgisayar Mühendisliği
Takım 40-Ethica

Feyza Nur Çilingir

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
Moda ve Tekstil Tasarımı
Takım 41-Greenivo

Hatice Nur Küçükşahin

MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Tekstil Mühendisliği
Takım 41-Greenivo

Mine Nur Kömürcü

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Çevre Mühendisliği
Takım 41-Greenivo

Dilan Vural

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
Mimarlık